Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
Risk

Studium-Kurzy.czSEARCHŠkolení: Risk


Duben 2018 # Naučte se, jak identifikovat možná rizika a jak je efektivně řídit Řízení rizik je nezbytnou součástí zodpovědného vedení každého podniku a má zásadní vliv na jeho konkurenceschopnost. Získejte ucelený přehled o úkolech a přínosech ...   Kurz od firmy: Top Vision
Duben 2018 # Lektorka se s vámi podělí o své praktické postřehy a zkušenosti, které na pozici finančního ředitele a risk manažera získávala řadu let, a které se pro vás mohou stát užitečnou inspirací. Řízení rizik je neoddělitelnou součástí zodpovědného vedení každé firmy. Lektorka vám přinese nejen ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Duben 2018 # „Většina problémů a možností zlepšování je v oblasti procesů.“ Dr. W. Edwards Deming Pan Deming neřekl tuto větu bezdůvodně. Jako jeden z nejvýznamnějších představitelů v oblasti systémů řízení kvality věděl, že se tyto systémy skládají z jednotlivých procesů, činností a kroků a právě v nich hledal možnosti ...   Kurz od firmy: DNV GL Business Assurance Czech Republic s.r.o.


Duben 2018 # V současnosti organizace podnikají v prostředí, které je charakterizované rostoucím a komplexnějším rizikem. Společnost si postupně osvojuje stále menší toleranci k selhání a každé selhání firem je pod drobnohledem masových komunikačních prostředků, zpřísňují se „pravidla hry“ ze strany regulačních orgánů. V tomto dynamickém světě je ...   Kurz od firmy: DNV GL Business Assurance Czech Republic s.r.o.
Květen 2018 # Pro všechny úrovně. Určeno pro Seminář v rámci Akademie Risk Managementu. Cíl semináře Seznámit účastníky se základními metodami měření rizik (tržní, kreditní a operační rizika) a jejich ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Červen 2018 # Pro všechny úrovně. Určeno pro Seminář v rámci Akademie Risk Managementu. Cíl semináře Cílem je poskytnout vysvětlení možných ujišťovacích role interního auditora v oblasti řízení rizik. Seminář je doprovázen praktickými ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Červen 2018 # Pro všechny úrovně. Určeno pro Seminář v rámci Akademie Risk Managementu. Cíl semináře Strukturovaným způsobem seznámit interní auditory s možnými typy poradenských zakázek v oblasti řízení rizik (rm) a s jejich možnými ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.


Risk

Strana: | >> 1 << | Celkem: 7 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | RiskOBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde