Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
NLP

Studium-Kurzy.czSEARCHKurzy: NLP


Květen 2018 # Objevte kreativní přístup k řešení problémů Neurolingvistické programování vychází z poznatku, že svou mysl i nervovou soustavu můžeme cíleně připravit na dosahování lepších výsledků v osobním i pracovním životě. Poznejte, jak lze modelovat postupy ...   Kurz od firmy: Top Vision
Duben 2018 # Co způsobilo, že jste se rozhodli kliknout na tento odkaz a začít číst anotaci tohoto kurzu? Možná to byla zvědavost způsobená jeho názvem, možná vaše potřeba najít si netradiční školení, které z vás udělá výjimečné obchodníky, možná doporučení od někoho, kdo zná NLP a vysvětlil vám ...   Kurz od firmy: Centrum systemiky a NLP s.r.o.
Březen 2018 # Výcvik NLP Manažerské akademie je určen všem zájemcům o získání a zdokonalení svých manažerských dovedností, a to bez ohledu na předchozí manažerskou praxi. Během výcviku se naučíte naprosto nové manažerské techniky, které jsou založené na Neuro-lingvistickém programování a výrazně vás posunou ve ...   Kurz od firmy: Centrum systemiky a NLP s.r.o.


Březen 2018 # Kurz ”Prodávat s úspěchem - techniky NLP” je určen všem, kteří se pohybují v obchodních jednáních a přicházejí do kontaktu s klientem.„Pokud děláš to, co jsi dělal vždy, dostaneš stejný výsledek, jaký jsi vždy dostal. Takže pokud chceš jiný výsledek, začni DĚLAT NĚCO JINÉHO”. Využívá techniky a principy NLP. Neuro-Lingvistické Programování vychází ze ...   Kurz od firmy: EDUX, s.r.o.
Březen 2018 # Kurz Vám pomůže zlepšit a procvičit komunikaci, natrénovat řešení nejčastějších komunikačních situací, procvičit umění naslouchat, sdělovat a přesvědčovat, trénovat zvládání krizových a obtížných situací. Využívá kreativní a zážitkové techniky. Přínos pro účastníky kurzu „Efektivní komunikace podle NLP“: Tento způsob komunikace Vám pomůže zlepšit a ...   Kurz od firmy: EDUX, s.r.o.
Únor 2018 # Seminář je zaměřený na seznámení s Neuro-lingvistickým programováním a možnostmi jeho využití v různých oblastech pracovního i soukromého života. Termín a místo konání: 26.2.2018; 17:30 - 18:30; Praha Účast je možná po předchozím přihlášení přes web u: tyls systemika-nlp.cz Lektor ...   Kurz od firmy: Centrum systemiky a NLP s.r.o.


NLP

Strana: | >> 1 << | Celkem: 6 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | NLPOBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde