Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
Kontrola

Studium-Kurzy.czSEARCHŠkolení: Kontrola


Říjen 2017 # Manažerský postup, kdy manažer téměř neustále sleduje a podrobně kontroluje práci svých pracovníků (tzv. mikromanagement), ve svém důsledku negativně poznamenává atmosféru, motivaci i pracovní výkon týmu. Pojďme se společně podívat, jak tomuto nežádoucímu jevu předcházet, aniž bychom ztratili manažerské schopnosti, jak lze ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Listopad 2017 # Daňové kontroly převodních cen a mezinárodních transakcí s vyšším daňovým rizikem jsou aktuálně v hledáčku daňové správy. Zejména proto, že Česká republika reagovala na potenciální daňové úniky v této oblasti silnější kontrolní činností, s dosavadním výsledkem: navýšení doměřených daní o 63,5 %. Seminář ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Říjen 2017 # Na kurzu vám lektorka předá praktické zkušenosti z dlouholetého výkonu kontroly na místě a příklady zjišťovaných nedostatků. * Kontrola hospodaření orgánů veřejné správy v roce 2017 Platná právní úprava a postup zjišťování, zda jsou finanční a majetkové operace v souladu se zákony • jak rozumět právním předpisům • využití ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Říjen 2017 # Kontroly provádějící veřejnosprávní kontrolu zřizovaných organizací, kontroly provádějící veřejnosprávní kontrolu poskytované veřejné finanční podpory, interní auditory, kontroly a auditory prostředků poskytovaných z rozpočtu EU. Zařazení v systému odborné certifikace na úrovni - junior. ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Říjen 2017 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-22 - 2017 Akreditace: MV : Určeno pro pracovníky, kteří provádějí kontrolu nebo interní audit v obcích, krajích, státních orgánech, ...   Kurz od firmy: Aliaves&Co., a.s.
Říjen 2017 # Číslo akreditovaného kurzu: neakreditováno : Obsah semináře: * Systém kontroly hospodaření obcí - Kontrola veřejné finanční podpory - Přezkoumávání hospodaření - Kontrola veřejných zakázek - Kontrola v oblasti porušení rozpočtové kázně * Proces kontroly hospodaření – aplikace kontrolního řádu - Práva ...   Kurz od firmy: Aliaves&Co., a.s.
Listopad 2017 # Číslo akreditovaného kurzu: Neakreditováno : Určeno pro pracovníky kontrolních, finančních a dalších útvarů ve státních orgánech, obcích, krajích, příspěvkových organizacích, u příjemců dotací a pro vedoucí zaměstnance. Zúčastnit se mohou také zastupitelé a členové kontrolních a finančních výborů. Program: Kurz seznamuje s ...   Kurz od firmy: Aliaves&Co., a.s.
Listopad 2017 # Číslo akreditovaného kurzu: neakreditováno : připravujeme ...   Kurz od firmy: Aliaves&Co., a.s.
Září 2017 # Neuvedeno * On-line kurz je zaměřen na výklad problematických oblastí a nejasností v činnosti kontroly, poskytuje příklady pro tvorbu pravidel a vnitřních předpisů o kontrole. 1. Podstata kontroly, její druhy a účel. 2. Povinnosti orgánů veřejné správy stanovené v zákoně o finanční kontrole a ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Září 2017 # Neuvedeno * • Základní pojmy a zásady daňového řádu. • Kdo a kdy se může stát zástupcem daňového subjektu při daňové kontrole. • Postup k odstranění pochybností. • Přechod z postupu k odstranění pochybností do daňové kontroly. • Zahájení daňové kontroly. • Důkazní břemeno daňového subjektu. • Důkazní břemeno správce daně. • Důkazní ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Říjen 2017 # Tematické okruhy: * jak definovat vnitřní kontrolní systém * kontrolní řád * plán a zahájení kontroly * pověření, vyrozumění, program * pracovní a spisová dokumentace * přizvané osoby, součinnost * výstupní protokol o kontrole * ...   Kurz od firmy: Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová


Listopad 2017 # Pro všechny úrovně. Základní orientace v procesu jednotlivých provozních výdajů vybraných účetních jednotek. Určeno pro Interní auditory, kontrolory a ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.


Kontrola

Strana: | 1 << | >> 2 | Celkem: 19 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | KontrolaOBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde