Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
Implementace

Studium-Kurzy.czSEARCHŠkolení: Implementace


Srpen 2019 # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Prosinec 2019 # Cíle kurzuSeminář je určen pro účastníky, kteří absolvovali seminář COLLAB1, případně COLLAB2. Cílem tohoto 4 denního semináře je seznámení účastníků s problematikou a administrací Cisco Unified Collaborations videokonferenčních systémů. Seminář nabízí detailní přehled video konferenčních koncových zařízení, srovnání ...   Kurz od firmy: Alef NULA, a.s.
Září 2019 # Cíle kurzuCílem školení je seznámit účastníky s principy Quality-of-Services (QoS) mechanismů a jejich implementací na směrovačích. QoS je v současnosti neoddělitelnou součástí nasazovaných konvergovaných sítí, určených pro přenos real-time provozu - zejména hlasu a videa. Součástí kurzu jsou i praktická cvičení, kde si mohou účastníci procvičit ...   Kurz od firmy: Alef NULA, a.s.


Září 2019 # Cíle kurzuKurz je součástí navazujících školení z oblasti IPv6, jeho cílem je seznámit účastníky s konfigurací protokolu IPv6 na směrovačích a dalších L3 prvcích. Po absolvování tohoto kurzu má student potřebné znalosti pro reálnou implementaci IPv6 na většině nejrozšířenějších síťových prvků.Obsah kurzu- Enabling IPv6 & tools - IPv6 conf...   Kurz od firmy: Alef NULA, a.s.
Srpen 2019 # Cíle kurzu+ Praktické shrnutí ZKB a jeho dopadů na regulované subjekty.+ Představení nových požadavků v připravované novele ZKB+ Představení implementačních postupů pro jednotlivé povinnosti vyplývající ze zákona.+ Představení principu auditu ISMS, přípravu na státní dozor.**Přínosy školení:**+ Zaměřujeme se na praktickou stránku, jak ...   Kurz od firmy: Alef NULA, a.s.
Říjen 2019 # ...   Kurz od firmy: Controller Institut
Září 2019 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-201 - 2016, Název akreditace:Zákon o kybernetické bezpečnosti Akreditace: MV ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.


Implementace

Strana: | >> 1 << | Celkem: 8 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | ImplementaceOBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde