Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
Aktuální

Studium-Kurzy.czSEARCHŠkolení: Aktuální


Listopad 2019 # Určeno pro ředitele společností, pro začínající personální manažery a specialisty, kteří chtějí získat přehled o tom, co vše spadá do řízení lidských zdrojů. Cíl: * Získat orientaci o aktivitách, které probíhají či by měly být součástí řízení personálních systémů * Poskytnout informace o šíři personálních ...   Kurz od firmy: Studio W
Říjen 2019 # Cíle kurzuAktuální trendy v ICT je praktické jednodenní školení, které je zaměřeno na trh jako celek a žádná technologie není upřednostňována. Cílem školení je seznámit účastníky se stávajícím vývojem ICT světa, s aktuálními a budoucími trendy. Součástí školení je i slovník dnešní běžné terminologie. Kurz je ideálním doplněním vzdělání pro IT ...   Kurz od firmy: Alef NULA, a.s.
Září 2019 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-513 - 2016, název akreditace: Zadávání veřejných zakázek podle nové právní úpravy Akreditace: MV ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.


Říjen 2019 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-200 - 2016, Název akreditace: Aktuální problémy daňového řízení Akreditace: MV : Cílem semináře je přiblížit účastníkům aktuální trendy v daňové judikatuře Nejvyššího ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Říjen 2019 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-135 - 2018, Název: Společná a střídavá péče, vyživovací povinnost Akreditace: MV : Obsah ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Únor 2020 # Cíl: Výklad vyhlášky č. 114 - 2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb, a souvisejících právních předpisů pro účetní, odborové funkcionáře, ekonomy a další zájemce o tuto problematiku v organizačních složkách státu, příspěvkových organizacích, obcích, krajích atd. Obsah: * Používání fondů a jejich účel * ...   Kurz od firmy: Studio W
Srpen 2019 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-553 - 2016, Název akreditace: Hospodaření s vodou - sucho a povodně Akreditace: MV ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Srpen 2019 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-274 - 2018 Akreditace: MV : Seminář poskytne informace o aktuálních novinkách v ži...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Září 2019 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-375 - 2017, Název akreditace: Novela zákoníku práce Akreditace: MV : Cílem semináře je blíže seznámit posluchače s připravovanými či v nedávné ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Říjen 2019 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-575 - 2016, Název akreditace: Novela zákona o rozpočtových pravidlech Akreditace: MV : Účastníci semináře se seznámí s ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.


Prosinec 2019 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-306 - 2016, Název akreditace: Zákon o registru smluv Akreditace: MV : Cíl semináře: Obohatit sebe a ostatní o nové poznatky a postřehy z aplikační ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.


Aktuální

Strana: | 1 << | 2 | 3 | >> 4 | Celkem: 43 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | AktuálníOBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde