Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
Aktuální

Studium-Kurzy.czSEARCHŠkolení: Aktuální


Červen 2018 # Poznejte, co v marketingové komunikaci opravdu funguje Jaké trendy vládnou marketingové komunikaci? Co je pouze „in“ a co skutečně funguje? Poznejte na příkladech z praxe, co skutečně prodává, ...   Kurz od firmy: Top Vision
Duben 2018 # Určeno pro ředitele společností, pro začínající personální manažery a specialisty, kteří chtějí získat přehled o tom, co vše spadá do řízení lidských zdrojů. Cíl: * Získat orientaci o aktivitách, které probíhají či by měly být součástí řízení personálních systémů * Poskytnout informace o šíři ...   Kurz od firmy: Studio W
Srpen 2018 # Vyhněte se chybám a ušetřete náklady na soudní spory se zaměstnanci Zákoník práce i občanský zákoník chrání jednoznačně zaměstnance. Pro zaměstnavatele je jedinou účinnou ochranou znalost zákona a schopnost jejího uplatnění v praxi. ...   Kurz od firmy: Top Vision


Duben 2018 # Absolvováním semináře získáte nezbytný přehled o institutech insolvenčního práva. Při výkladu bude položen důraz na čerstvé aplikační problémy v insolvenčním právu a budete rovněž seznámeni i s prvními zkušenostmi, jež přinesla zásadní novela insolvenčního zákona, která nabyla účinnosti 1. ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Duben 2018 # Absolvováním semináře získáte komplexní přehled o problematice řešení úpadku dlužníka oddlužením. Při výkladu budete seznámeni i s prvními zkušenostmi, jež přinesla zásadní novela insolvenčního zákona, která nabyla účinnosti 1. 7. 2017. Lektorka vám vysvětlí, jaké jsou předpoklady pro ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Duben 2018 # Poskytnout přehledným způsobem základní informaci o platné právní úpravě dané problematiky a zejména o problémech, které se vyskytují v praxi. Seminář je zaměřen svými metodami jak pro právnickou, tak pro neprávnickou veřejnost. * Trestní řízení: • zavinění, presumpce neviny, • aktuální skutkové podstaty ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Květen 2018 # Cílem seminář je seznámit vás se změnami, k nimž v oblasti platebního styku dochází v ČR i v EU, a které si vyžádají úpravy v platebních systémech i ve smluvních podmínkách bank či nebankovních poskytovatelů platebních služeb. Jedná se zejména o nový zákon o platebním styku účinný od 13. 1. 2018. ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Duben 2018 # Na praktických příkladech budete upozorněni na nejčastější chyby, kterých se plátci dopouštějí při uplatňování daně z přidané hodnoty. Bude vám vysvětleno, jak předejít neuznání nároku na odpočet daně a riziku ručení za daň ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Květen 2018 # Na semináři se seznámíte s aktuálními pravidly pro tvorbu a použití prostředků FKSP a sociálních fondů. Upozorněni budete na případy, kdy prostředky z fondů čerpat nelze. * • výklad vyhlášky č. 114 - 2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb a výklad souvisejících právních předpisů, • používání fondů a jejich účel, ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Duben 2018 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-270 - 2016, název akreditace FKSP a sociální fondy - aktuální stav a novinky Akreditace: MV ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Červen 2018 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-121 - 2017 Místní poplatky Akreditace: MV : Cíl semináře: Cílem ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.


Říjen 2018 # Obsah Co je to mobbing Kde hledáme kořeny mobbingu Jaké jsou jeho důsledky pro společnost, vedoucího i řadového pracovníka Fáze vývoje mobbingové kauzy Jak mobbingu předcházet První pomoc oběti Náprava symptomatických vztahů ve skupině Systémová antimobbingová opatření Co dělat, ...   Kurz od firmy: Positive s.r.o.


Aktuální

Strana: | 1 << | 2 | >> 3 | Celkem: 31 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | AktuálníOBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde