Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
újmy

Studium-Kurzy.czSEARCHŠkolení: újmy


Březen 2018 # Číslo akreditovaného kurzu: neakreditováno : Problematika újmy na přirozených právech člověka je celospolečenským fenoménem a může se dotknout každého z nás. Ocitli jste se vinou nesprávného úředního postupu v těžké ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Duben 2018 # Poskytnout přehledným způsobem informace o platné právní úpravě dané problematiky a zejména o problémech, které se vyskytují v praxi. Seminář je zaměřen svými metodami jak pro právnickou, tak pro neprávnickou veřejnost. * • prevence – předcházení škodám a ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Květen 2018 # Číslo akreditovaného kurzu: neakreditováno : Cíl semináře: Seznámit účastníky s právní úpravou odpovědnosti státu za výkon veřejné moci dle zák.č. 82 - 1998 Sb., s nejčastěji řešenými problémy a s navazující judikaturou Nejvyššího soudu ČR. Obsah: * Zakotvení odpovědnosti ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.


Červen 2018 # Číslo akreditovaného kurzu: neakreditováno : Problematika újmy na přirozených právech člověka je celospolečenským fenoménem a může se dotknout každého z nás. Ocitli jste se vinou nesprávného úředního postupu v těžké situaci a odškodnil Vás ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Květen 2018 # Účastníci semináře získají jasný přehled o tom: * kdy je újma způsobená průtahy v řízení a kdy nezákonným rozhodnutím (např. v případě opožděně vydaného rozhodnutí), * v čem je zásadní rozdíl ...   Kurz od firmy: Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová


újmy

Strana: | >> 1 << | Celkem: 5 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | újmyOBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde