Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
Úvod

Studium-Kurzy.czSEARCHKurzy: Úvod


Říjen 2017 # Tento kurz poskytne základní přehled o modulu BC systému SAP. * Úvod do SAP technologií SAP GUI Základy ovládání systému Koncept SAP verzování SAP Implementation Guide (SPRO) SAP Data dictionary a Development workbench Správa SAP transportů Správa tisků v SAP Správa SAP Jobů Správa uživatelů Oprávnění Základy práce se SAP ...   Kurz od firmy: PC-DIR Real, s.r.o.
Září 2017 # V tomto kurzu se studenti naučí vytvořit datový model OLAP pro podporu široké škály BI (Business Intelligence) požadavků. Účastníci se naučí navrhovat OLAP kostky, sloužící jako zdroj souhrnů pro stávající SQL tabulky. Dále se také naučí využívat sílu Oracle OLAP přidáním bohatého analytického obsahu do existujícího datového modelu, vytvářet ...   Kurz od firmy: PC-DIR Real, s.r.o.
Říjen 2017 # Kurz Úvod do Pythonu je připraven pro IT profesionály, kteří již mají zkušenost s nějakým programovacím jazykem a chtějí používat Python - ať už jako skriptovací jazyk pro automatizaci úloh, nebo jako obecný programovací jazyk pro vytváření vlastních programů a systémů. Kurz je zaměřen prakticky - po krátkém úvodu do Pythonu začneme rovnou řešit ...   Kurz od firmy: DataScript s.r.o.


Září 2017 # Tento dvoudenní kurz učí posluchače nakonfigurovat aplikaci a systémové komponenty po jejich instalaci před používáním. Důraz je kladen na nastavení organizačních a podnikových procesů, správy uživatelů a dat. * Modul 1 - Založení firmy pomocí služby RapidStart Modul 2 - Správa uživatelských profilů ...   Kurz od firmy: PC-DIR Real, s.r.o.
Září 2017 # V kurzu získají administrátoři základní přehled o architektuře databázového serveru, o funkcích jednotlivých komponent, o instalaci a údržbě odpovídajícího software. Studenti se naučí vytvořit databázi, nastavovat parametry pro ukládání dat, monitorovat výkonnost databáze, spravovat uživatelská konta, databázi ...   Kurz od firmy: PC-DIR Real, s.r.o.
Říjen 2017 # Kurz Introduction to Oracle SQL je určen pro uživatele databází Oracle8i, 9i, 10g, 11g, 12c. Seznamuje s technologií Oracle Database s principy relační databáze a programovacím jazykem SQL. Studenti se naučí pracovat s jazykem SQL, získají znalosti nutné k zadání dotazů, naučí se vytvářet databázové objekty. Pro školení je využívána poslední ...   Kurz od firmy: PC-DIR Real, s.r.o.
Říjen 2017 # Personalistika je obor, který se stále vyvíjí. Z tohoto semináře si odnesete poznatky, co vše v současnosti spadá do role a povinností personalisty. Dozvíte se, jak důležitou úlohu hraje personalista ve firemní strategii, jakým způsobem ovlivňuje firemní kulturu. * Úvod do personálního řízení • osobnost personálního manažera, • personální řízení a personální ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Říjen 2017 # Odhalte tajemství domácích i podnikových počítačových sítí i Vy V tomto kurzu pochopíte základní principy fungování komunikace v sítích TCP - IP a naučíte se jejich konfiguracím. Díky tomuto kurzu získáte znalosti fungování přenosu dat v síťovém prostředí, budete umět ...   Kurz od firmy: Top Vision
Říjen 2017 # Cíle kurzuSeznámení s novým Cisco produktem na sledování a správu sítě. Jedná se o úvodní školení, které má studenty obeznámit se základní prací s tímto nástrojem. Je zde poskytnut přehled funkcí Prime Infrastructure 3.1.Obsah kurzu+ Úvod - obecný přehled+ Nové vlastnosti v Prime Infrastructure+ Licencování+ Instalace Prime Infrastructure+ Objevení zařízení v ...   Kurz od firmy: Alef NULA, a.s.
Září 2017 # Kurz seznamuje se základy objektově orientovaného, vizuálního a událostmi řízeného programování. Posluchač pracuje se základními vizuálními prvky, s vlastním programovacím jazykem a jeho funkcemi. * Visuální, objektové a událostmi řízené (Event Driven) programování - úvod, verze produktu VB, srovnání s ostatními vývojovými ...   Kurz od firmy: PC-DIR Real, s.r.o.
Říjen 2017 # Workshop je praktickou ochutnávkou agilních metodik a Scrum procesu. V jeho průběhu se naučíte porozumět klíčovým prvkům agilních technik a postupů. Získáte přehled o odlišnostech mezi klasickým a agilním vedením projektů, jak vzniká hodnota při použití agilních technik a proč jsou agilní techniky důležité. Získáte základní představu o práci Scrum Mastra ...   Kurz od firmy: PC-DIR Real, s.r.o.


Říjen 2017 # Zaměření kurzu Kurz je určen těm uživatelům, kteří chtějí proniknout do světa databází, seznámit se s grafickým prostředím aplikace MS Access a naučit se efektivně používat vytvořené databázové objekty. seznámení s databází aplikace MS Access z pohledu běžného uživatele   navigační podokno - použití a způsoby ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Úvod

Strana: | 1 << | 2 | 3 | >> 6 | Celkem: 57 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | ÚvodOBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde